Kaip planuoti kelionę baidarėmis

Kaip planuoti kelionę baidarėmis

Aktyvus poilsis gamtoje gali būti puiki atsipalaidavimo nuo niekad nesibaigiančios rutinos ir kasdieninio vaizdo pro langą pakeitimo priemonė. Kad poilsis būtų kokybiškas, prieš plaukiant baidarėmis būtina atlikti tinkamą pasiruošimą.

Po frazės „davai, plaukiam kitą savaitgalį baidarėm ten su šašlais, stovyklaviete tokia ramia, be pašalinių”, galima pradėti „Googlinti”, kokią įmonę, užsiimančią baidarių nuoma, pasirinkti. Kad plaukimo netemdytų techniniai nesklandumai, svarbu pasirinkti tokią įmonę, kuri ne tik atvežtų ir pasiimtų iš pradžios ir pabaigos taškų bei duotų gelbėjimosi liemenes, kurių „turim visų dydžių, bet daugiausia tai M ir XL, tai gal kažkaip pasidalinsit”.

Mūsų manymu, svarbus įvairiapusiškas pasirūpinimas kliento poreikiais: kadangi kelionės baidarėmis įspūdžiai išlieka dar ilgą laiką, būtina pasirūpinti patogiu transportu ne tik sausumoje, bet ir vandenyje. Aisetobaidarės.lt turimos anglų firmos „PERCEPTION“ baidarės „VISTA“ užtikrina visapusišką komfortą. Tam tikslui pasiekti, atramas kojoms bei minkštas sėdynės su atlenkiamais atlošais galima reguliuoti pagal irkluotojo ūgį. Pasirinkus plaukimą su visa šeima,  jaunėlių nereiks palikti seneliams ir močiutėms, nes į baidarę Galima įmontuoti trečią – vaikišką sėdynę. 9 iš 10 kartų, po kelionės baidarėmis jie tampa brandesni ir savarankiškesni. Likusiu atveju, jie ir taip būna brandūs ir savarankiški.

Renkantis kelionės maršrutą, reikia preliminariai numatyti savo galimybes, tačiau jeigu net neįsivaizduojate, kokios yra jūsų galimybės, susisiekite su mumis ir išsiaiškinę situaciją ir poreikius būtinai rasime optimaliausią maršrutą.

Trokštantiems ekstremalesnių pramogų, vis tiek rekomenduojame dėvėti gelbėjimosi liemenes ir esame sudarę maršrutų plaukti tiek siaurais, srauniais, akmenuotais upeliais, tiek ežerais.

Sudarius maršrutą ir numačius kelionės trukmę, svarbu pasirūpinti maisto atsargomis, vadovautis mūsų siūlomais patarimais bei nesivadovauti fraze  „davai, plaukiam kitą savaitgalį baidarėm ten su šašlais, stovyklaviete tokia ramia, be pašalinių”.

vaizdas iš baidarės